08-6582402

פלדה: מקור השראה ומומחיות.
זה כל הסיפור.

בכל בוקר, כולנו ב’קרנדל’ באים לעשות את מה שאנחנו יודעים הכי טוב: תכנון, ייצור והקמת מבני פלדה ומתכת. מה שהתחיל במסגרייה, שרונן קרנדל פתח בשנת 1994, גדל והתפתח לחברה מצליחה, ששמה הולך לפניה בענף.

בכל יום, הצוות הוותיק והמיומן שלנו מתמודד בנחישות עם כל אתגר שניצב מולו. בזכות הגישה הייחודית והקפדנית של רונן, שלא משאירה מקום לטעויות – אנו יודעים למצוא את הפתרון הנכון ביותר לכל פרויקט. פתרון, שבא לידי ביטוי מאיכות התכנון ועד הביצוע בפועל, בכל פעם מחדש.

בכל ערב, ביציאה מהמפעל, כולנו יודעים שגם מחר לא נסתפק ב”להיות טובים כמו כולם”, אלא נחתור תמיד להתפתח, לגלות דרכים חדשות ויצירתיות להשיג ללקוחותינו את מטרותיהם ולהצטיין בכל היבטי ושלבי הפרויקטים שבניהולנו.

“הפלדה מייצגת את הקשר הבלתי ניתן לשבירה בין נחישות להצלחה.
רתום את כוחה ותוכל לגבש את גורלך.”

המפעל

המפעל שבבעלותנו, משתרע על פני 1,500 מ”ר, ומאחוריו חצר בגודל של 5 דונמים, בה מאוחסנים כל חומרי הגלם והתוצרים שלנו. כאן מתבצעת העבודה העיקרית: התכנון ההנדסי, המידול, הייצור וההרכבה של כלל הפרויקטים, “In House”. עם סיום הביצוע במפעל, צוותי החברה מתפרשים בכל מקום בארץ, בו מתנהלים הפרויקטים השונים עליהם אנו אחראים ומקימים אותם בשטח.

עובדי המפעל שלנו יודעים לתת מענה לכל אחת מהמשימות שקיימות בסדנה. משפטים כמו “אני רק רתך…” אינם נשמעים אצלנו. אותו ריבוי יכולות אישיות, מבלי לוותר על מומחיות בתחום מסוים, הופך את תהליך העבודה אצלנו ליעיל ולאיכותי יותר.

אנו יודעים שאין תחליף לאנשי מקצוע מצוינים. הם הרוח החיה והמוציאים לפועל. הם האחראים האמיתיים לרמות היצירתיות והדיוק המאפיינים את הסדנה. זאת הסיבה שיש כל כך הרבה כאלה אצלנו.